Przejdź do treści

Kopiarki I Kserokopiarki Poleasingowe

Ciągle podnosimy swoje kompetencje poprzez system szkoleń oraz codzienne rozwiązywanie realnych problemów technicznych naszych Klientów. Nasza domena to kserokopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne oraz wszystko co z tymi urządzeniami związane czyli doradztwo, sprzedaż, serwis, materiały eksploatacyjne i tonery. Jako autoryzowany przedstawiciel marki Canon oraz autoryzowany serwis oferujemy szeroką gamę nowoczesnych urządzeń tej marki. Prowadzimy również serwis urządzeń innych producentów. Naszym celem jest dalsze spełnianie wymagań i oczekiwań naszych Kontrahentów, których zadowolenie jest najlepszą rekomendacją. SP 230SFNw to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1.

Wyrażoną zgodę można wycofać lub ograniczyć w dowolnej chwili za pomocą odpowiednich ustawień konta lub zgłaszając nam takie żądanie. W tej kategorii znajdziecie Państwo kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne obsługujące format A3. Wszystkie kopiarki są fabrycznie nowe oraz posiadają gwarancję producenta. Wysoce wydajne urządzenie MC770 łączy w sobie zaawansowaną technologię LED z produktywnością i funkcjami zorientowanymi na obieg dokumentów, w tym drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie i zszy…

Firma Markor jest czołowym dystrybutorem kserokopiarek czarno-białych i kolorowych, nowych i używanych – na polskim rynku. Realizowana przez nas dzierżawa kopiarek i dzierżawa kserokopiarek oraz profesjonalny serwis kserokopiarek, to gwarancja otrzymania sprzętu najwyższej jakości tylko od najlepszych producentów jak Konica Minolta i Bizhub. Nasze kserokopiarki i tym samym dzierżawa kopiarek oraz dzierżawa kserokopiarek sprawdzą się zarówno w małych biurach czy punktach ksero, jak i w warunkach pracy wysokonakładowej.

Współpracujemy z marką Canon, Xerox, HP oraz Brother w zakresie druku laserowego i atramentowego oraz z firmą Zebra do druku etykiet. Dobór topowych producentów zapewnia naszym klientom wydajne, niezawodne i wielofunkcyjne systemy. Poszukując urządzenia, które spełni potrzeby druku, skanowania, kopiowania, a także archiwizacji dokumentów w biurze, warto zwrócić uwagę na kserokopiarki Canon. To świetne urządzenia zarówno pod względem wydajności, trwałości, jak i nowoczesnych technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *