Przejdź do treści

Meleksem w Łebie

Proponujemy usługi w postaci przewozu osób dla firm, biur podróży, szkół, instytucji publicznych jak i dla osób indywidualnych. Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Akceptuję, przejdź do serwisu” jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Nasi Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie przejrzyste.

Najpierw o mało nie rozjechał przechodzącej ul. Tomasza kobiety, aby chwilę później rozbić się pod hotelem Campanile. Inny kierowca wjechał w stado gołębi na Rynku Głównym i zabił 14 ptaków.

Od kilku lat taki pojazd wykorzystywany jest na przykład w fabryce Volkswagena pod Poznaniem. Zdecydowanie najbardziej unikalnym pojazdem przygotowanym w Mielcu był model dla św. Jana Pawła II, na czas jego ostatniej wizyty w Polsce.

Jezioro Łebsko, Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, Rowokół, Muzeum Wyrzutni Rakiet czy Zatopiony las koło Czołpina. Możemy Cię zabrać do każdego z tych miejsc, w ramach przyjemnej wycieczki. Skoro już jesteś w tych rejonach, skorzystaj ze wszystkiego, co mają do zaoferowania. Przewozu meleksem w Łebie możemy też zaoferować obwoźne zwiedzanie miasta. Nasi kierowcy doskonale znają okolicę i wszystkie jej najciekawsze zabytki oraz atrakcje.